Obserwatorzy

niedziela, 2 października 2022

RATUNKU!

 Pomocy! Czy da się coś zrobić? Chciałam wyczyścić listę obserwowanych blogów z tych od miesięcy, a nawet lat nieaktywnych. Zaznaczyłam jeden i kliknęłam usuń. Usunęło mi wszystkie obserwowane! Jestem załamana. Blogger mnie dobija.

16 komentarzy:

 1. Zerknij na messenger- posłałam Ci instrukcję obrazkowo- opisową. Powodzenia!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gosiu nie mogę tego zrobić, bo właśnie utraciłam listę obserwowanych blogów. Nie miałam ich nigdzie zapisanych. Mogę odtworzyć zaledwie kilka.

   Usuń
 2. Ojej, współczuję! Nie wiem co zrobić, ale trzymam kciuki za powodzenie akcji ratunkowej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja od pewnego czasu nie ogarniam blogera. Ciągłe zmiany, przestawianie funkcji doprowadzają mnie do szału. W ustawieniach nawet nie grzebię. Można jedynie odtworzyć część chyba na podstawie tego co się ogląda i co się na znajomych blogach wyświetla

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę odtworzyłam, ale nie chce mi wyświetlać kolejności. To jest jakaś masakra.

   Usuń
  2. Jeszcze podpowiem blog Rudego Królika tam jest długa lista blogów- może odtworzysz

   Usuń
 4. No niestety mam przeczucie, że blogger robi wszystko, żeby niedługo zamknąć swoją platformę blogową. Co i rusz pozbywają się jakiegoś narzędzia i pewnie blogger będzie następny jak to tak dalej będzie wyglądać.

  OdpowiedzUsuń
 5. To przykre. Ja już dawno zauważyłam, że blogger stał się nieprzyjazny. Nawet teraz, gdy komentuję u innych, blogger potrafi uznać mnie za anonima, gdy jestem zalogowana. Mam serdecznie dość tej platformy. Póki co chwalę sobie Wixa.

  OdpowiedzUsuń
 6. Miałam problem z tym samym "gadżetem" co Ty i to zaraz po wprowadzeniu kolejnych udziwnień przez blogspot. Nie mogłam dodać nowych obserwowanych, usunąć starych - nic, wszelkie funkcje były nieaktywne. Musiałam spisać adresy obserwowanych blogów, usunąć ten gadżet, zrobić nowy i mozolnie uzupełniać listę. Z pewnością coś przeoczyłam i kiedyś zauważę, że kogoś pominęłam. Jednak teraz to jakoś działa. Co tu doradzić? Chyba czeka Cię wędrówka po blogach i szukanie znajomych. Ja mam sporo adresów pod "Fajne Blogi". Na pewno sporo osób przypomni Ci się w komentarzach. Ja coraz częściej wybieram Instagram. Blogspot się kończy chyba :( Ściskam Cię serdecznie Sówko :* PS: Tzw "pomoc" oferowana przez blogspot nie działa, trzeba zgłosić problem w j.angielskim, ale i tak zostaje się zignorowanym...

  OdpowiedzUsuń
 7. A o którą listę dokładnie Ci chodzi? Listę czytelniczą, która wyświetla się w bloggerze, gdy wchodzisz do do bloggera (tak jak lista postów) czy gadżet tu na stronie z boku "Moja lista blogów"
  Bo ja od dłuższego czasu mogę sobie dodawać i usuwać z obserwowanych co chcę, ale w szablonie bloga, czyli na stronie, którą widzą czytelnicy nie mogę zrobić NIC! Nie mogę wykonać żadnego ruchu - ani usunąć, ani dodać.

  OdpowiedzUsuń
 8. Lo lamento pero a mi me pasó lo mismo , en la página principal me desaparecieron todos los que yo anotaba personalmente, solo me respeta los que das a seguir. También me ha cambiado la presentación , me sale todo seguido menos las entradas antiguas, todo lo del lateral como traducir para entendernos , los seguidores míos, etc, así que si estoy un poco cansada de no saber porque hacen esto.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wspieram i współczuję, życzę siły i woli walki, nie poddawaj się :) Do obserwacji blogów ja korzystam z inoreader'a, tam na czerwono wyświetlają się nieaktywne blogi, bardzo szybko można przeszukać listę subskrypcji, nie wczytują się reklamy, zaczytują się tylko tekst i zdjęcia. Bloggera lubię za połączenie kontem google, ale do śledzenia blogów się nie nadaje niestety :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo Ci współczuję i trzymam kciuki, by wszystko się naprawiło.

  OdpowiedzUsuń