Obserwatorzy

wtorek, 17 stycznia 2023

A TU ZIMY NIE WIDAĆ

              Moje lale zaklinają zimę. Powyciągały zimowe stroje i zerkają przez okno. A tu raczej późna jesień albo wczesna wiosna. Ale może? Więc próbują :) 

              Dzieciaki rozpoczęły ferie zimowe. Oj przydałoby się trochę zimowej pogody, bo znowu utkną z nosami w grach na telefonach. :(

10 komentarzy:

 1. Zima Twoi lalom nie straszna. Jedna z nich myśli chyba o wiośnie, bo spódniczkę lub sukienkę ma w kwiaty. Ja nie tęsknię za zimą, a pluchy nie cierpię. Pozdrawiam Sówko milutko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, mam sporo zimowych ciuszków dla lalek, tylko mi się przebierać nie chce. A zimę wreszcie widać. Wczoraj mieliśmy prawdziwą zamieć śnieżną. Pozdrawiam cieplutko :)

   Usuń
 2. Gdyby chciały zaznać zimy- to u mnie, w Małopolsce jest... zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale ślicznie laleczki wyglądają w tych strojach. Teraz zima niestraszna. Chociaż u nas napadało w sobotę trochę śniegu, to teraz prawie śladu po nim nie widać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zima potrwała sobie tydzień i dziś już odwilż. Za to znów szaro, buro i ponuro, a w dodatku wieje. A ja zdobyłam następne futerko, ale dla znowu dużej lalki. Pozdrawiam cieplutko :)

   Usuń
 4. Moje też zaklinamy i przyszła. Na chwilę. A teraz znowu listopad. Ech taka zima jest strasznie depresyjne dla mnie. Bo jakby był śnieg i mróz to nie byłoby tak ciemno. A tak no listopad po prostu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moje to chyba za dużo zaklinały, bo wczoraj spadło około 25 cm śniegu i dzisiaj co chwila prószy.

   Usuń
 5. Ja też zaklinam i czekam. Coś tam niby pada za oknem. Zobaczymy rano, co z tego wyjdzie.
  Ferie u nas i tak nie wyszły, bo się moi pochorowali... ;P
  Twoje lalki wyglądają pięknie. Wpadła mi w oko sukienka z haftem. :)

  OdpowiedzUsuń